Komentarze  

 
+3 #20 Nauka, egzamin, prawo jazdy :-)Adam 2013-07-24 10:19
Szkoła nauki jazdy pierwsza klasa, drugiej takiej nie ma w Polsce. Początki trudne lewa noga gaz, kierowanie jedną ręką, prawą.
Nauka : Instruktorzy znający się na swojej pracy, jazdy z Panią Asią, wymagająca kobitka, instruktor, jazdy w miłej pozytywnej atmosferze. Non stop przypominanie o błędzie popełnianym w czasie jazdy, u mnie było to trzymanie się jak najbliżej prawej strony jezdni, czego nie robiłem lecz z biegiem czasu przy pilnowaniu Pani Asi naprawiliśmy ten błąd. Wykonasz coś nie poprawie to tyle będziesz poprawiał aż wykonasz poprawnie i za to Panią Joanne lubię, uważam bo dzięki temu egzamin zaliczyłem. Pan Piotr tak jak Pani Asia jest najlepszym instruktorem, cierpliwi, wyrozumiali umiejący uczyć, to jest to. Fajnie i miło na dużym poziomie nauki wspominam i będę wspominał jazdy w TY TEŻ MOŻESZ.
Egzamin 15.07.2013 : Po nauce w tej szkole nauki jazdy egzamin to był PIKUŚ, oczywiście wynik pozytywny. Tylko tyle i aż tyle powiem, gdyż to jest nie do opowiedzenia a jedynie do zobaczenia, przeżycia na własnej skórze.
Prawo jazdy : Już za nie całe dwa tygodnie prawo jazdy jest dla mnie do odebrania z czego bardzo się cieszę.
Wszystkim niepełnosprawny m, którzy chcą zdać prawo jazdy polecam tą szkołę. Jestem bardzo zadowolony i dziękuje Pani ASIU za naukę, atmosferę, za wszystko :-) , również dziękuję dla Pana PIOTRA za pomoc zapisania się na kurs i uzyskania funduszy.
Cytować
 
 
#19 OpiniaAndrzej 2013-07-20 12:48
:lol: Andrzej z Izabelina
Firma KOSMOS świadczy unikalną usługę - specjalistyczną naukę jazdy dla osób niepełnosprawny ch.
Pan Kosmowski w profesjonalny sposób prowadzi jazdy rehabilitacyjne , a przy tym to miły i ciepły człowiek, co było dla mnie istotne, gdyż jestem osobą po przejściach (afazja). Jeszcze raz dziękuję, Panie Piotrze.
P.S. Do podziękowań przyłącza się również żona, która z pozycji "pilota" cieszy się z mojej sprawności w prowadzeniu samochodu, przywróconej po zaledwie 10-ciu lekcjach rehabilitacyjny ch. Znowu z radością korzystamy z naszego auta.
Cytować
 
 
+1 #18 PodziękowanieŁukasz Beker 2013-07-15 14:51
Zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. W dużej mierze ten sukces zawdzięczam panu Piotrowi. Pan Piotr jest fenomenalnym człowiekiem i instruktorem. Dokładnie i rzeczowo tłumaczy każdą sytuację i zachowanie na drodze. Do wszystkich zajęć przygotowuje się systematycznie. Dziękuję bardzo panie Piotrze za ciepło, przekazaną wiedzę oraz wskazówki na przyszłość i jeszcze dodatkowo za czas i wysiłek jaki poświęcił mi pan przyjeżdżając do mnie na miejsce z Warszawy. Jest pan wyjątkowym człowiekiem. Dziękuję jeszcze raz i wszystkim polecam naukę jazdy z panem Piotrem !!! :-)
Cytować
 
 
+2 #17 RekomendacjaMarek 2013-06-05 11:41
Po udarze krwotocznym i czesciowym niedowladzie lewostronnym chcialem sprawdzic w bezpiecznych warunkach czy jestem w stanie dalej prowadzic samochod nie stwarzajac zagrozen dla innych uzytkownikow drog. Namiary na Piotra znalazlem jeszcze w Instytucie na Sobieskiego.
Pierwszy kontakt bardzo sympatyczny a nastepujaca potem wspolpraca bardzo owocna.
Samochod przystosowany do chyba kazdego rodzaju niepelnosprawno sci. Instruktor przygotowany merytorycznie na "piatke" i ze wzgledu na wlasne doswiadczenia majacy duza empatie. Polecam wszystkim "starym szoferom" po udarach (i nie tylko) weryfikacje swoich umiejetnosci i nawykow w bezpiecznej i zyczliwej atmosferze.
Cytować
 
 
+5 #16 Przepis na zdany egzamin*Monika 2013-05-22 21:58
składniki: komputer z dostępem do internetu + telefon - 1 szt., odwaga i determinacja - 100%, silny antyperspirant - 2 szt. (zamiennie: mocne perfumy);

1. Po traumatycznej podróży tramwajem z dziećmi i z zaburzeniami równowagi wyszukaj w internecie hasło "prawo jazdy niepełnosprawni warszawa";
2. Zadzwoń do Pana Piotra i umów się na spotkanie;
3. Entuzjastycznie zareaguj na propozycję odbycia weekendowego kursu teoretycznego w dniu jutrzejszym;
4. Zalicz egzamin wewnętrzny i ruszaj w drogę z Piękną Joanną;
5. Z godnością przyjmuj na klatę uwagi typu: "trzymaj się prawej", "nie ścinaj", "dlaczego nie włączyłaś/łeś kierunkowskazu" itp.;
6. Po 30 godzinach jazdy ćwicz ile się da internetowe testy przygotowawcze, wertuj podręcznik "Kierowca Doskonały" od deski do deski, a następnie zalicz teoretyczny egzamin państwowy;
7. Wykup dodatkowe 4 godz. jazdy na rozruch przed samym egzaminem praktycznym;
8. Użyj silnego antyperspirantu i mocnych perfum, podejdź do egzaminu praktycznego, zerkając w lusterku wstecznym na Wspaniałą Joannę;
9. Podczas egzaminu stosuj się do wcześniejszych wskazówek Joanny i Piotra;
10. Uścśnij rękę egzaminatora, przyjmując gratulacje po zdanym egzaminie.

Przepis sprawdzony, udał się za pierwszym razem.

Profesjonalizm, wyrozumiałość i troska Joanny i Piotra - gwarancją sukcesu!

*W razie potrzeby skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy przepis niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu. :lol:
Cytować
 
 
+3 #15 opiniaKuba 2013-04-30 16:11
Joanna i Piotr są przesympatyczny mi ludźmi pełnymi pozytywnej energii, która udziela się kursantowi. Oprócz tego potrafią świetnie wytłumaczyć i nauczyć poprawnie prowadzić samochód :lol:
Cytować
 
 
+6 #14 Kasia 2013-04-04 18:17
Joanna i Piotr są instruktorami, Którzy wykazują się bardzo wysoką kulturą bycia, są nie zwykle cierpliwi i opanowani dla kursanta. Bardzo dokładnie tłumaczą. Potrafią podnieść samoocenę kursanta. Polecam naukę jazdy z Joanną i Piotrem.

Kasia
Cytować
 
 
+3 #13 Małgosia 2013-03-02 09:59
Polecam, pełna fachowość, ogromne wsparcie, świetny kontakt z kursantem. Pan Piotr potrafi przełamać największe opory kursanta dotyczące kierowania autem. Kurs kończy się dopiero w momencie zdobycia prawa jazdy przez kursanta. Gorąco polecam, nie znajdziecie lepszego instruktora. :-) :-) :-)
Cytować
 
 
+3 #12 PodziękowanieMarzena 2013-01-21 18:01
Pan Piotr potrafi przekazać wiedzę, jest cierpliwy ale jak potrzeba jest stanowczy a zarazem wyrozumiały. Dziękuje i polecam.
Cytować
 
 
+3 #11 Sympatyczny zyczliwy cierpliwy wyrozumiały insruktor . Kurs przeprowadza profesjonalnie z dokładnoscia w kazdym elemencie Polecam i dziekuje Panie Piotrze:)Mateusz 2013-01-09 19:31
:-)
Cytować
 

Dodaj komentarz